KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16279292
nr 1627 9292
Harald P Engmann. Signerad. Olja på duk, segelbåt, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 58x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:18:40
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr